im. Tradycji Herbu Wrocławia

Gimnazjum nr 7 we Wrocławiu im. Tradycji Herbu Wrocławia

Sukces w VIII Międzygimnazjalnym Konkursie Matematyczne Origami

Uczniowie naszej szkoły powtórzyli ubiegłoroczny sukces w Międzygimnazjalnym Konkursie Matematyczne Origami.

Gratulujemy:

Julii Dolnej z 2f  II miejsca w kategorii Moduł chiński
Kamili  Patynie z 3d wyróżnienia w kategorii Origami modułowe.

Zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w czasie przerwy świątecznej od 22.12.2014 do 05.01.2015

Szanowni Państwo,

Drodzy Rodzice i Opiekunowie, informuję, o możliwości udziału Państwa dziecka w zajęciach opiekuńczo-wychowawczych, w czasie przerwy świątecznej od 22 grudnia 2014 do 5 stycznia 2015 (poza dniami świątecznymi).

Proszę o zgłoszenie udziału dziecka w zajęciach opiekuńczo-wychowawczych wychowawcy klasy w terminie do 15 grudnia 2014r.

Zyta Mariola Słomka
Dyrektor Gimnazjum nr 7

Kolejny sukces Aleksandry Sochy

"My wrocławianie sami swoi, czyli najpiękniejsze jest to, co przed nami" - właśnie pod takim tytułem odbył się I Konkurs Interpretacji Wokalnej w ramach Wielkiej Nagrody Wrocławia.

Ola Socha zdobyła wyróżnienie. Akompaniował wokalistce Wiktor Porowski z 2c.

Gratulujemy artystom "siódemki" wspaniałego występu.

Janek Żurko w finale zDolnego Ślązaka

Janek Żurko z 3c znalazł się w gronie finalistów zDolnego Ślązaka z historii.

Gratulujemy i  życzymy tytułu laureata!

TURNIEJ W GRACZACH

22.11.2014 chłopcy z klasy sportowej reprezentowali naszą szkołę w województwie opolskim w Turnieju Piłki Siatkowej. Nasi siatkarze dzielnie walczyli na boisku i ostatecznie zajęli trzecie miejsce w turnieju. Gratulujemy i trzymamy kciuki w kolejnych rozgrywkach.

Opiekun: p. Barbara Bielecka

Artystyczny sukces Aleksandry Sochy z III e

Ola Socha zajęła III miejsce w Dolnośląskim Konkursie Pieśni Artystycznej.

Gratulujemy wspaniałego sukcesu i talentu!

Drużyny Gimnazjum nr 7 w Lidze Naukowej

Za nami etap szkolny Ligi Naukowej Humanistycznej i Matematycznej. Uczestnicy obu konkursów rozwiązywali test, za który mogli zdobyć  160 punktów.

Naszą szkołę będą reprezentować uczniowie:

Liga Humanistyczna:

1. Radosław Wajer z 3c (146 pkt)

2. Jan Żurko z 3c (144 pkt)

3. Dominik Ortyl z 2c (142 pkt)

4. Kacper Roziecki z 2c (140 pkt)

Liga Matematyczna:

1. Jan Żurko 3c

2. Michał Mikita 2d

3. Narcyza Krajewska 3c

4. Jan Wieprow 2e

Gratulujemy zwycięzcom etapu szkolnego i życzymy sukcesów w reginalnym etapie internetowym!

Gest Życzliwości w Klubie ANIMA

21 listopada w Klubie ANIMA odbył się koncert charytatywny „Gest Życzliwości”.  Dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli za udział, obecność i wsparcie naszej akcji na rzecz podopiecznych Fundacji Mam Marzenie.

Szczególnie dziękujemy Julii Szewczyk, absolwentce naszej szkoły, za piękny koncert, artystom z 2c, 2e,1b i 3e za "Tryptyk Rzymski"  oraz plastykom z 3c i 3b za piękne ANIOŁY.

Koncert charytatywny „Gest Życzliwości”

Gimnazjum nr 7 im. Tradycji Herbu Wrocławia

zaprasza

wszystkich ludzi dobrej woli

na

Koncert charytatywny

„Gest Życzliwości”

przygotowany przez

uczniów i absolwentów Gimnazjum nr 7

MIEJSCE: Klub ANIMA, ul. Pilczycka 47

TERMIN: godz. 18.00, 21 listopada 2014 r.

Wejście bezpłatne.

W programie:

1. „Tryptyk Rzymski” – montaż poetycko-muzyczny przygotowany przez uczniów Gimnazjum nr 7,

2. „Wyśpiewać życzliwość” – koncert absolwentki G7, Julii Szewczyk, studentki Studium Musicalowego Capitol.

Podczas koncertu będziemy sprzedawać wyprodukowane przez uczniów Aniołki, będzie też można nabyć symboliczne Cegiełki. Zebrane fundusze pomogą spełnić marzenia dzieci cierpiących na choroby nowotworowe, czyli podopiecznych Fundacji MAM MARZENIE.

Jesteś tu: Start